BS&P Czech Republic a.s. je akciová společnost založená v roce 2010, registrovaná a licencovaná Komorou daňových poradců ČR. Dnes je BS&P etablovanou účetní a účetní firmou s pobočkami v Praze a Miláně, která poskytuje specializované poradenství a finanční, poradenské a účetní služby stovkám předních místních i mezinárodních společností ve svých odvětvích.

 

Pražská kancelář byla založena především s cílem poskytovat kvalifikovanou podporu a pomoc, a to i v italštině, společnostem a podnikatelům v účetních, daňových a administrativních záležitostech.

 

BS&P Česká republika je ideálním partnerem pro zahraniční podnikatele, kteří hodlají v České republice začít podnikat a potřebují kvalifikovanou a profesionální podporu pro vše, co souvisí se vztahem k místnímu trhu a legislativě.

 

BS&P se nabízí jako daňový poradce a obchodní poradce pro jednotlivce i společnosti se zvláštním zaměřením na italské podnikatele podnikající a pracující v České republice. Svým klientům BS&P Czech Republic a.s. zaručuje pomoc a pravidelné vícejazyčné zpravodajství, jakož i neustálé informování o novinkách v daňových a legislativních záležitostech v zemi.

 

BS&P a.s. spolupracuje s účetními, právními a účetními firmami v Itálii a na českém území poskytuje pomoc také těm, kteří v Itálii pracují jako účetní a další profese v ekonomicko-finanční oblasti.

 

Zejména v roce 2023 se BS&P připojila k síti mezinárodních poradců HORIZON CONSULTING (https://www.horizonconsulting.org), aby mohla v rámci internacionalizace poskytovat stále specializovanější a aktuálnější služby.

 

Účetní a účetní firma BS&P v Praze s téměř 30 zaměstnanci a několika externími spolupracovníky nabízí širokou škálu služeb pro firmy i jednotlivce, jako je vedení účetnictví, ekonomicko-finanční a administrativně analytické činnosti, daňové poradenství, podnikatelské a firemní poradenství, daňová asistence, vedení účtů a nákladů, platební styk, kontrola výkaznictví, fúze a akvizice a mnoho dalšího.

 

Pražská kancelář navíc prostřednictvím svých kontaktních osob spravuje více než sto firem v České republice a využívá síť spolupráce s odborníky z různých oblastí, jako jsou notáři, advokátní kanceláře, pracovní poradci apod. a je tak schopna poskytnout cennou všestrannou podporu činnosti každého podnikatele.

 

Od roku 2010 poskytuje BS&P Czech Republic profesionální a kvalifikované služby firmám a podnikatelským skupinám v oblasti účetnictví, firemního, daňového a podnikatelského poradenství, a to vždy pod heslem serióznosti, transparentnosti a flexibility s cílem nabídnout svým klientům konkrétní odpovědi a řešení na řadu požadavků, které moderní trh práce a podnikání neustále vyžaduje.